Godziny otwarcia

Szkołka (Gryglówka)
9:00 - 19:00

Wypożyczalnia-Serwis (Gryglówka)
9:00 - 21:00

Wypożyczalnia (Kaja, Śnieżka)
9:00 - 17:00

Kontakt

Zieleniec 67
Duszniki Zdrój
57-340

Telefon: 722-272-227
E-mail: snowin@interia.pl

Lokalizacja

Nasza wypożyczalnia znajduje się w samym centrum Zieleńca naprzeciwko głównego parkingu przy dolnej stacji kolei linowej GRYGLÓWKA. Zobacz mapę

Sprzęt narciarski

Nasza wypożyczalnia wyposażona jest w narty i deski snowboardowe firm Blizzard, Salomon, Fischer, Burton, przeznaczone dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Sprzęt jest dobrze przygotowywany do jazdy (nasmarowany, zaostrzone krawędzie oraz wiązania dostosowywane do każdego klienta indywidualnie).

Szkoła

CENNIK SZKOLEŃ NARCIARSKICH
I SNOWBOARDOWYCH 2020/2021

Ilość os. 1 godzina Pakiet 4 godziny
Pakiet 6 godzin
1os. 100zł 360zł 510zł
2os. 140zł 480zł 660zł
3os. 180zł 640zł 840zł

 

1. Ceny podane w PLN
2. Lekcja trwa 55 minut
3. Kursy grupowe / indywidualne są imienne
4. Rabaty się nie sumują
5. Korzystając z naszych usług akceptujesz warunki naszego regulaminu
6. Zniżki ośrodków partnerskich na wypożyczenie sprzętu - 25% zniżka na serwis - 10%
7. Ośrodki partnerskie:

  • Pensjonat Gryglówka - Zieleniec
  • Bida z Nędzą - Zieleniec
  • Werona - Duszniki Zdrój
  • Pokoje gościnne Maria Szerszeń - Duszniki Zdrój
  • Fortuna - Duszniki Zdrój
  • Przystanek Lasówka - Lasówka
  • Apartamenty Innwersja

 

Nasz szkoła narciarsko-snowboardowa istnieje od 2008 roku, ale nasze zainteresowanie sportami zimowymi zaczęło się o wiele wcześniej. Podobnie jest z naszymi współpracownikami, dla których narty i snowboard to nie tylko pasja, ale również sposób na życie. Najważniejsze jest to, że lubimy to, co robimy i staramy się czerpać z tego jak największą satysfakcję i to jest właśnie klucz do sukcesu. Kadra składa się z doświadczonych ludzi posiadających uprawnienia instruktorskie wydawane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu oraz Polski Związek Narciarski. Prowadzimy naukę zarówno dla osób początkujących, dopiero zaczynających przygodę z nartami czy snowboardem jak i dla zaawansowanych miłośników białego szaleństwa pragnących doskonalić swoje umiejętności. Dlatego też każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Pierwszy kontakt ze śniegiem i „pierwsze kroki” na nartach/snowboardzie nasi kursanci stawiają na stokach znajdujących się przy wyciągach orczykowych dla początkujących Kaja oraz Śnieżka. Natomiast zajęcia doszkalające prowadzone są na kolei linowej „Gryglówka”. Zarówno Wyciągi Kaja i Śnieżka jak i kolej linowa „Gryglówka” znajdują się bezpośrednio obok naszej szkoły.

 

Prosimy, żeby stawić się na lekcje 20 minut przed czasem, aby można było dobrać sprzęt. Na rezerwacje zamawiane telefoniczne trzeba stawić się 30 minut przed lekcją i dokonać opłaty za lekcję. W razie gdyby rezerwowana lekcja miała by się nie odbyć, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Zapisy na lekcje

722 272 227